Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Kašpárkova stezka

3. - 16. května 2021
Loutky za hotelem Belaria, 
Hradec nad Moravicí
 

Náš Kašpárek má narozeniny a přání jediný. Kousek ze svého pokladu do každé rodiny! 

Loutkové divadlo v Opavě slaví 70. výročí, a tak si pro vás Kašpárek vymyslel narozeninovou hru. Ukryl se v truhle s pokladem a čeká, komu se podaří ho vypátrat! Budete to vy? Najdete ho? Stačí splnit 12 zapeklitých pohádkových úkolů, abyste odkryli místo pokladu a najít po trase číselný kód k otevření zámku na truhle. Podaří-li se vám to, poklad je váš!

Ke Kašpárkově hře potřebujete hrací kartu, tužku, telefon s datovým připojením a dobrou náladu.

Instrukce pro odvážné hledače pokladu:

! Start je u hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí. (Je možné vyrazit také od Žimrovického splavu, ale budete se pak po trase vracet). 

! Po cestě na Vás čeká 12 pohádkových úkolů. Jejich vyluštěním získáte indicii, kterou vyhledáte v tabulce na zadní straně hrací karty a odtajníte tak část GPS souřadnice k nalezení truhly s pokladem. Poklad hlídá sám kašpárek. Také on touží po společném selfie a my budeme rádi, když se s námi o společné foto podělíte, a to třeba nasdílením na našich sítích s označením @svcopava #kasparkovastezkasvcopava, nebo nám foto pošlete do zpráv na facebook.com/svcopava. 

! Kód k otevření zámku na truhle Vám během cesty prozradí některé Kašpárkovy hrací cedulky s úkoly, tak dávejte pozor, čtěte je pozorně !!!

!!! 
Tento park je klidovou zónou. Prosíme, choďte jen po vyznačených stezkách, své pejsky nechte raději doma, cyklisty prosíme, aby sesedli z kola. Také prosíme, abyste neničili hrací karty a všechny úkoly vraceli do původního stavu, aby byly připravené i pro další nadšené hledače. 

! V případě problému na trase nám určitě napište do zpráv na našem Facebooku či Instagramu   nebo zavolejte na tel. 732 100 158.

! Pravidla hry Kašpárkova stezka 
! Mapa Kašpárkova stezka
! Hrací karta Kašpárkova Stezka (2. strana) 
! Hrací karta Kašpárkova stezka (1. strana)