Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Putování za trpaslíkem


8. - 21. února 2021
Stříbrné jezero
Protože nesnášíme nudu, připravili jsme na jaráky vzpruhu... Pro kluky a holky, kteří nechtějí jen koukat na telku, ale i pro celou rodinku, která si udělá společnou hodinku... 
Vydejte se s námi
po stopách trpaslíka
Poslední zprávy o jeho výskytu jsou z okolí opavského Stříbrného jezera, kde podle všeho zanechal své stopy a nedaleko ukryl poklad, který určitě stojí za to najít.

Ke hře potřebujete: tužku, hrací kartu, interaktivní mapu, chytrý mobilní telefon s datovým připojením, popřípadě můžete vše dořešit doma, když se připojíte na wi-fi... 
 
! Pravidla hry 
! Hrací karta 

! Interaktivní mapa pro řešení úkolů