Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Putování za zajíčkem29. března - 11. dubna 2021
Kylešovice, okolí řeky Moravice

 
Hody, hody, doprovody, já jsem malý zajíček,
utíkal jsem kolem vody, ztratil truhlu s pokladem... 
 
Pozor, pozor! Náš velikonoční zajíček už nevydžel v Minizoo jen tak sedět se založenými tlapkami. Po kolejích nám utekl až do Kylešovic, kde u řeky Moravice ztratil truhlu s pokladem. Vydejte se s námi po jeho stopách a pomozte nám truhlu najít. Určitě to bude stát za to!

Kudy že jsem utíkal? To vám napoví tajná mapa 11 úkolů. Splněním úkolů získáte indicie pro otevření zámků ukrytých v interaktivní mapě (klikněte na jednotlivá čísla v mapě). Po otevření všech zámků získáte kód, který vás dovede k vysněnému pokladu.

Ke hře potřebujete: tužku, chytrý telefon s datovým připojením, hrací kartu a mapu (mapu získáte načtením QR kódu, kartu najdete v sudu u úkolu č. 1 nebo zde na webových stránkách  www.svcoapava.cz/putovanizazajickem). 
V případě, že datové připojení v telefonu nemáte, můžete zámky otevřít doma na wi-fi a pro poklad vyrazit  v jíný den ;-)   

Pravidla hry 
Hrací karta 

! Interaktivní mapa pro řešení úkolů (pro otevření zámků je třeba kliknout na jednotlivá čísla v mapě a použít získané indicie)