Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Návod na malování kraslic a pletení pomlázky

31.03.2021

Velikonoce se blíží... je čas začít se na ně chystat! Náš taneční soubor Puls natočil v loňské korona pauze pro své pulsácké tanečnice instruktážní video, aby doma zahnaly nudu a věděly jak správně na pomlázku a kraslice malované místní tradiční technikou voskového reliéfu. A protože jsou Velikonoce zase tady a Covid stále tady, sdílíme jejich video, abyste se doma nenudili ani vy.
P.S. Budete-li chtít, pošlete nám fotky Vašich velikonočních příprav!