Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Zábavné stezky v rámci oslav Dne Země

20.04.2021

Od 19. 4. máme ve městě přichystány 2 stezky ke zpestření procházek, které jsme připravili ve spolupráci s městem Opava v rámci letošních bezkontaktních oslav Dne Země.
Stezka Hravě po Opavě je určena malým dětem a najdete ji v městských parcích v centru města (od Střední zdravotnické školy po Slezské zemské muzeum) a na Komendě u Rákosníčkova hřiště (ul. Palackého).
Druhá stezka Opava žije! je více naučná a je určena starším dětem a dospělým. Za splnění těchto stanovišť budete zařazeni do slosování o publikace o přírodě dle vašeho výběru v hodnotě 500,- Kč.
Za obě dvě stezky můžete získat naše speciální magnetky na doplnění své sbírky! S vyplněnou hrací kartou si je můžete vyzvednou na podatelně Hlásky.
Pravidla a informace k oběma stezkám i hrací karty najdete na našich stránkách.
Všem pro jistotu doporučujeme vytisknout si hrací karty předem. Máme je nachystané i u stezek, pravidelně je doplňujeme, ale už víme, že někoho moc baví rozhazovat je po městě. :-/
Přejeme spoustu zábavy!!! :-)