Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Pravidla pro vstup do Loutkového divadla

08.09.2021 Máme velikou radost, že vás od této neděle můžeme opět pravidelně vídat a vítat na nedělních pohádkách! Program na září je pestrý, máte se určitě na co těšit! Abychom pro vás ale mohli hrát, musíme dodržovat předepsaná pravidla. Prosíme, abyste je dodržovali s námi.

Diváci při vstupu do divadla musí prokázat splnění jedné z následujících podmínek (netýká se dětí do 6 let):

- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní
- doložit negativní RAT antigenní test starý nejvýše 72 hodin (lze doložit i čestným prohlášením o absolvování testu ve škole),
- doložit doklad o prodělané nemoci covid-19 (ne delší než 180 dnů),
- doložit doklad o ukončeném očkování proti covidu (od poslední dávky musí uplynout alespoň 14 dní).

Děkujeme za pochopení!!!