Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Vánoční inspirace

13.12.2020 Dnes máme třetí adventní neděli a k tomu svátek svaté Lucie, která noci upije, ale dne nepřidá. Protože se tím neúprosně blíží štědrý den, máme pro vás malou inspiraci na výrobu vánočních ozdob z dob dřívějších i netradičního vánočního dárku, který jistě potěší… A aby vám šla práce pěkně od ruky, můžete si s námi zazpívat dětskou vánoční koledu z Opavska.

Vánoční inspirace  

Dva kapuni - dětská předvánoční koleda z Opavského Slezska