Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Vánoční inspirace II.

20.12.2020 Do štědrého dne zbývá už jen pár dní, proto vám přinášíme další inspiraci, tentokráte v podobě dvou tradičních jídel, která v našem kraji nemohla na štědrovečerním stole chybět. Mačku Šimlenu možná ještě vaří vaše babičky, ale buchtičky Vrany - makové buchtičky přelité rozpuštěným máslem a horkým mlékem oslazeným medem, už asi ve štědrovečerním menu najdeme jen stěží. Ale třeba právě vás naše inspirace... 
A s koledou Na vánoce dluhe noce vám určitě půjde práce lépe od roky 

Vánoční inspirace II.