Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Doprovodné akce ke Dni Země se SVČ Opava

Ve spolupráci s městem Opava jsme pro vás připravili dvě doprovodné akce ke Dni Země, které mohou posloužit k zábavě i poučení! :-)

Hra HRAVĚ PO OPAVĚ je určena především pro rodiny s malými dětmi. Bude pro vás připravena v parcích v centru města od zdravotní školy k muzeu.
Její kratší variantu najdete na Komendě u Palackého ulice. Přichystali jsme
pro vás také malé pexeso, které si můžete vytisknout a doma "v rámci oslav" naší planety zahrát.

 
Hra OPAVA ŽIJE! může přinést poučení pro starší děti a dospělé. Její stanoviště jsou rozeseta po Opavě.

Bližší informace, pravidla i hrací karty najdete v odkazech k jednotlivým hrám.