Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

"Masopust jinak" bohužel zrušen

16.02.2021

Stále platná opatření nám v Domečku bohužel zhatila masopustní plány. Ale nebudeme truchlit. Raději se radujme. Třeba z toho jak krásně a nadšeně pátráte po našem trpaslíkovi, to nám dělá opravdu velikou radost. Navíc nám k tomu přeje počasí, zasněžený zimní Sádrák je nádherný. Hru tedy pro velký zájem prodlužujeme do 21. 2.
A kdybyste si dnes chtěli dát masopustně do nosu, náš Dětský folklorní soubor Úsměv vám posílá jednoduchý recept na své proslulé masopustní koblížky! Určitě si je udělejte! Budete-li se pak chtít svým výtvorem pochlubit, jen do toho. Vyhlašujeme koblížkovou přehlídku!