Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Putování za velikonočním zajíčkem

31.03.2021

Děkujeme všem, že tak nadšeně hledáte zajíčkův poklad. Máme z toho/z vás velikou radost!!!
Bohužel jsou ale asi i záškodníci, kteří zajíčkovy stopy ničí. Trasu kontrolujeme 2x denně, ale může se stát, že na vás možná zrovna padne ta chvíle, kdy nebudou všechny úkoly a stanoviště tip ťop. Moc se za to omlouváme. Pokud narazíte na problém, určitě nám dejte vědět do zpráv/emailu, vyšleme někoho na opravu trasy.
Děkujeme za pochopení, věříme, že budeme mít větší výdrž než záškodníci.

P.S. Stejně jako kontrolujeme trasu, doplňujeme i poklad! Pokud byste náhodou našli prázdnou truhlu, určitě si pro poklad zajděte někdy jindy nebo se zastavte u nás v SVČ na Jaselské!!! :-))