Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Loutkové divadlo Opavě slaví 70. výročí

08.04.2021

MY MÁME NAROZENINY A DÁRKY DO CELÉ RODINY!!!

Loutkové divadlo v Opavě slaví letos neuvěřitelné 70. výročí. Je jasné, že jsme si to plánovali trochu jinak, ale nebudeme zbytečně truchlit, chceme se radovat! :-)

V rámci divadelních narozeninových oslav jsme připravili 4 akce, kterými bychom vás rádi "obdarovali". Věříme, že vám aspoň trochu zvednou náladu, a že si díky nim na malou chvilku (oslavně) připomenete naše divadlo, našeho Kašpárka i všechny loutky netrpělivě čekající na své věrné diváky. :-)

9. 4. - 31. 5. Výstava 70. let Loutkového divadla v Opavě (venkovní panely na Horním náměstí)
12. - 30. 4. Kašpárkova dílna (tvůrčí balíčky k vyzvednutí v květinářství Slunečnice)
3. - 16. 5. 2021 Kašpárkova stezka za pokladem
Od 19. 3. každý týden nová Pohádka na plotě u Loutkového divadla.

Akce probíhají za podpory města Opava.

Tak hurááá do víru oslav!!!