Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Kašpárkova dílna

12.04.2021

Divadlo stále zavřené, o loutkové pohádky nouze... Tak jsme se rozhodli, že když nemůžeme hrát divadlo my vám, nezbývá, než abyste si ho doma zahráli sami! :-)
V rámci oslav 70. výročí loutkového divadla v Opavě jsme pro vás připravili KAŠPÁRKOVU DÍLNU - balíčky s návodem a materiálem potřebným k ušití vlastní jednoduché loutky Kašpárka. A pokud budete chtít, můžete si podle přiloženého střihu ušít i další loutky a o zábavu je doma hned postaráno.
Balíčky budou zdarma k vyzvednutí od 12. - 30. 4. v květinářství Slunečnice na Lazebnické ulici.
Určitě budeme rádi, když se svými loutkami pochlubíte a zašlete nám fotku do komentářů, zpráv nebo ji nasdílíte pod označením @svcopava #kasparkovadilna.
 
Přejeme veselé loutko-tvoření!!!
 
Akce probíhá za podpory města Opava.