Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Zábavné stezky v rámci oslav Dne Země

20.04.2021

Od 19. 4. máme ve městě přichystány 2 stezky ke zpestření procházek, které jsme připravili ve spolupráci s městem Opava v rámci letošních bezkontaktních oslav Dne Země.
Stezka Hravě po Opavě je určena malým dětem a najdete ji v městských parcích v centru města (od Střední zdravotnické školy po Slezské zemské muzeum) a na Komendě u Rákosníčkova hřiště (ul. Palackého).
Druhá stezka Opava žije! je více naučná a je určena starším dětem a dospělým. Za splnění těchto stanovišť budete zařazeni do slosování o publikace o přírodě dle vašeho výběru v hodnotě 500,- Kč.
Za obě dvě stezky můžete získat naše speciální magnetky na doplnění své sbírky! S vyplněnou hrací kartou si je můžete vyzvednou na podatelně Hlásky.
Pravidla a informace k oběma stezkám i hrací karty najdete na našich stránkách.
Všem pro jistotu doporučujeme vytisknout si hrací karty předem. Máme je nachystané i u stezek, pravidelně je doplňujeme, ale už víme, že někoho moc baví rozhazovat je po městě. :-/
Přejeme spoustu zábavy!!! :-)