Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Kašpárkova stezka je nachystaná

03.05.2021

Hurá!!! Kašpárek je se svou truhlou schován, úkoly na svém místě, takže váš "boj" o poklad může začít!!!
Kašpárkova stezka začíná u hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí (vyrazit můžete i od Žimrovického splavu, ale budete se po trase vracet...). Ke hře potřebujete hrací kartu (pozor, má 2 strany), tužku, telefon s datovým připojením a pohádkově dobrodružnou náladu :-) Doporučujeme si také pozorně přečíst pravidla hry. Luštění indicií a kódu k zámku na truhle je trochu jiné než u předešlých stezek. Trasa je vhodná pro kočárky. Kdo přijede na Hradec na kole, upozorňujeme, že park je klidovou zónou a mimo značenou cyklostezku není jízda na kole povolena. ;-)
Přejeme, ať si naši stezku užijete a budete-li se chtít o své zážitky s námi podělit, budeme moc rádi!