Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Prosíme všechny o ohleduplnost a spolupráci...

20.10.2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci, 
obracíme se na Vás s žádostí, abyste v případě nařízené karantény Krajskou hygienickou stanicí pro Vaše dítě, dítě neposílali do zájmových útvarů. 
 
Do nepříjemné situace v případě zjištění dostáváte všechny účastníky daného kroužku/kurzu, ale především vedoucího pedagoga, který je povinen danou situaci okamžitě řešit. 
 
Do rizika nemalé pokuty pak vystavujete také sebe (viz https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/karantena). 
 
Vězte, že ani pro nás není stávající situace příjemná. Věříme ale, že brzy zase budeme moci fungovat v normálním režimu... 

Děkujeme za pochopení.