Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Kašpárkova stezka

3. - 16. května 2021
Loutky za hotelem Belaria, 
Hradec nad Moravicí
 

Náš Kašpárek má narozeniny a přání jediný. Kousek ze svého pokladu do každé rodiny! 

Loutkové divadlo v Opavě slaví 70. výročí, a tak si pro vás Kašpárek vymyslel narozeninovou hru. Ukryl se v truhle s pokladem a čeká, komu se podaří ho vypátrat! Budete to vy? Najdete ho? Stačí splnit 12 zapeklitých pohádkových úkolů, abyste odkryli místo pokladu a najít po trase číselný kód k otevření zámku na truhle. Podaří-li se vám to, poklad je váš!

Ke Kašpárkově hře potřebujete hrací kartu, tužku, telefon s datovým připojením a dobrou náladu.

Instrukce pro odvážné hledače pokladu:

! Start je u hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí. (Je možné vyrazit také od Žimrovického splavu, ale budete se pak po trase vracet). 

! Po cestě na Vás čeká 12 pohádkových úkolů. Jejich vyluštěním získáte indicii, kterou vyhledáte v tabulce na zadní straně hrací karty a odtajníte tak část GPS souřadnice k nalezení truhly s pokladem. Poklad hlídá sám kašpárek. Také on touží po společném selfie a my budeme rádi, když se s námi o společné foto podělíte, a to třeba nasdílením na našich sítích s označením @svcopava #kasparkovastezkasvcopava, nebo nám foto pošlete do zpráv na facebook.com/svcopava. 

! Kód k otevření zámku na truhle Vám během cesty prozradí některé Kašpárkovy hrací cedulky s úkoly, tak dávejte pozor, čtěte je pozorně !!!

!!! 
Tento park je klidovou zónou. Prosíme, choďte jen po vyznačených stezkách, své pejsky nechte raději doma, cyklisty prosíme, aby sesedli z kola. Také prosíme, abyste neničili hrací karty a všechny úkoly vraceli do původního stavu, aby byly připravené i pro další nadšené hledače. 

! V případě problému na trase nám určitě napište do zpráv na našem Facebooku či Instagramu   nebo zavolejte na tel. 732 100 158.

! Pravidla hry Kašpárkova stezka 
! Mapa Kašpárkova stezka
! Hrací karta Kašpárkova Stezka (2. strana) 
! Hrací karta Kašpárkova stezka (1. strana)