Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

HO železniční modelář

– společně vyrobíme rám, položíme koleje i výhybky, zapojíme semafory i světýlka, slepíme domečky a továrny, vytvoříme krajinu i s tunelem, a pak už budeme prohánět soupravy po kolejišti.

Děti se naučí nejen modelářským dovednostem jako je stavba vozů, domů nebo krajiny, ale i zásadám správného a bezpečného požívání různého druhu ručního i elektrického nářadí. Pro děti od 12 let.

Den a čas schůzky bude upřesněn v září, dílna SVČ Jaselská.

Zápisné na pololetí: 650,- Kč, p. Babák

Kód 112010
Název HO železniční modelář
Místo konání SVČ, Jaselská 4, Opava
Hlavní vedoucí Viktor Kalavský, Bc.
Věková skupina 12-16 let
Cena 1. pololetí 650,- Kč
Cena 2. pololetí 650,- Kč
Cena rok 1300,- Kč
Volná místa Volno