Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Loutkové divadlo Opavě slaví 70. výročí

08.04.2021

MY MÁME NAROZENINY A DÁRKY DO CELÉ RODINY!!!

Loutkové divadlo v Opavě slaví letos neuvěřitelné 70. výročí. Je jasné, že jsme si to plánovali trochu jinak, ale nebudeme zbytečně truchlit, chceme se radovat! :-)

V rámci divadelních narozeninových oslav jsme připravili 4 akce, kterými bychom vás rádi "obdarovali". Věříme, že vám aspoň trochu zvednou náladu, a že si díky nim na malou chvilku (oslavně) připomenete naše divadlo, našeho Kašpárka i všechny loutky netrpělivě čekající na své věrné diváky. :-)

9. 4. - 31. 5. Výstava 70. let Loutkového divadla v Opavě (venkovní panely na Horním náměstí)
12. - 30. 4. Kašpárkova dílna (tvůrčí balíčky k vyzvednutí v květinářství Slunečnice)
3. - 16. 5. 2021 Kašpárkova stezka za pokladem
Od 19. 3. každý týden nová Pohádka na plotě u Loutkového divadla.

Akce probíhají za podpory města Opava.

Tak hurááá do víru oslav!!!