Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Kašpárkova dílna

12.04.2021

Divadlo stále zavřené, o loutkové pohádky nouze... Tak jsme se rozhodli, že když nemůžeme hrát divadlo my vám, nezbývá, než abyste si ho doma zahráli sami! :-)
V rámci oslav 70. výročí loutkového divadla v Opavě jsme pro vás připravili KAŠPÁRKOVU DÍLNU - balíčky s návodem a materiálem potřebným k ušití vlastní jednoduché loutky Kašpárka. A pokud budete chtít, můžete si podle přiloženého střihu ušít i další loutky a o zábavu je doma hned postaráno.
Balíčky budou zdarma k vyzvednutí od 12. - 30. 4. v květinářství Slunečnice na Lazebnické ulici.
Určitě budeme rádi, když se svými loutkami pochlubíte a zašlete nám fotku do komentářů, zpráv nebo ji nasdílíte pod označením @svcopava #kasparkovadilna.
 
Přejeme veselé loutko-tvoření!!!
 
Akce probíhá za podpory města Opava.

 

Kašpárkova dílna - návod a střih.pdf