Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Kašpárkova stezka je nachystaná

03.05.2021

Hurá!!! Kašpárek je se svou truhlou schován, úkoly na svém místě, takže váš "boj" o poklad může začít!!!
Kašpárkova stezka začíná u hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí (vyrazit můžete i od Žimrovického splavu, ale budete se po trase vracet...). Ke hře potřebujete hrací kartu (pozor, má 2 strany), tužku, telefon s datovým připojením a pohádkově dobrodružnou náladu :-) Doporučujeme si také pozorně přečíst pravidla hry. Luštění indicií a kódu k zámku na truhle je trochu jiné než u předešlých stezek. Trasa je vhodná pro kočárky. Kdo přijede na Hradec na kole, upozorňujeme, že park je klidovou zónou a mimo značenou cyklostezku není jízda na kole povolena. ;-)
Přejeme, ať si naši stezku užijete a budete-li se chtít o své zážitky s námi podělit, budeme moc rádi!