Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Divadlo

Naše Loutkové divadlo již tradičně poskytuje nabídku divadelních představení pro zpestření a doplnění výukového programu mateřských a základních škol. Jednotlivé pořady vybíráme tak, aby byly přínosem jak pro děti, tak i pedagogy – aby nejen pobavily, ale i kultivovaly a zároveň ukázaly loutkové divadlo nejen v jeho klasické podobě, ale i v jeho alternativních formách.

Programy, které připravuje Loutkové divadlo Střediska volného času Opava s vybranými dětskými a mládežnickými kolektivy Vám upřesníme v průběhu školního roku (Divadelní lízátko, Opavská rolnička, Dětský den v divadle).

Nabídka představení pro školy ke stažení