Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Podzimníčkova stezka


 

25. - 31. října 2021
Opava - Kylešovice

Už je podzim, hnědá hlína lepí se nám na paty. Podzimníček se nám schoval, hledejte ho!
Já i ty! Už se vrány slétají, všichni poklad hledají...

K Pozimníčkově hře potřebujete hrací kartu, tužku, telefon s datovým připojením (pouze pro vyhledání GPS souřadnic) a dobrou náladu.

Instrukce pro odvážné hledače pokladu:

! Start je u Möhrova jezu v Opavě - Kylešovicích. Tam v sudu také najdete hrací kartu s mapou trasy. (Stáhnout si ji můžete i v odkazu níže.)

! Po cestě na Vás čeká 15 podzimních úkolů. Jejich vyluštěním získáte indicii, kterou vyhledáte v tabulce na zadní straně hrací karty a odtajníte tak část GPS souřadnice k nalezení truhly s pokladem.
Poklad hlídá sám Podzimníček. Také on touží po společném selfie a my budeme rádi, když se s námi o společné foto podělíte, a to třeba nasdílením na našich sítích s označením @svcopava #podzimnickovastezkasvcopava, nebo nám foto pošlete do zpráv na facebook.com/svcopava. 

Kód k otevření zámku na truhle najdete během trasy u jednoho z úkolů!!!

! Stezka je dlouhá cca 3 km po přírodní pěšině. Je průjezdná i (terénním) kočárkem.
! V případě problému na trase nám určitě napište do zpráv na našem Facebooku či Instagramu nebo zavolejte na tel. 732 100 158.

Hrací karta - Podzimníček (Pozor, má 2 strany!)
Pravidla hry - Podzimníček 
Mapa - Podzimníček