Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Putování za velikonočním zajíčkem

Hody, hody, doprovody, já jsem malý zajíček, utíkal sem kolem vody, ztratil truhlu s pokladem...

Pozor, pozor! Náš velikonoční zajíček už nevydžel v Minizoo jen tak sedět se založenými tlapkami. Po kolejích nám utekl až do Kylešovic, kde u řeky Moravice ztratil truhlu s pokladem. Vydejte se s námi po jeho stopách a pomozte nám truhlu najít. Určitě to bude stát za to!

A kudy že to zajíček utíkal? To vám napoví tajná mapa 11 úkolů. Splněním úkolů získáte indicie pro otevření zámků ukrytých v interaktivní mapě (klikněte na jednotlivá čísla v mapě). Po otevření všech zámků získáte kód, který vás dovede k vysněnému pokladu.

Ke hře potřebujete: tužku, chytrý telefon s datovým připojením, hrací kartu a mapu (mapu získáte načtením QR kódu, kartu najdete v sudu u úkolu č. 1 nebo zde na webových stránkách www.svcoapava.cz/putovanizazajickem). V případě, že datové připojení v telefonu nemáte, můžete zámky otevřít doma na wi-fi a pro poklad vyrazit v jiný den ;-)

Více informací na www.svcopava.cz/putovanizazajickem

Kód 105006
Název Putování za velikonočním zajíčkem
Termín konání 29.03.2021 14:00 - 12.04.2021 00:00
Místo konání Opava - město ( příležitostná akce )
Hlavní vedoucí Soňa Wenzelová, Mgr.
Věková skupina 0-99 let
Dokumenty ke stažení

Hrací karta

Pravidla hry