Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Logopedický tábor

Tábor je určený předškolním dětem ve věku od 5 do 7 let.
Vedle her a zábavy bude součástí programu také cvičení prevence správné výslovnosti, rozvoje dalších oblastí řeči i rozvoje předčtenářských dovedností. Tábor je vhodný pro děti předškolního věku jako podpora správného vývoje řeči i příprava na úspěšné zahájení školní docházky. Zařazována budou dechová a artikulační cvičení (správné dýchání, obratnost mluvidel), cvičení na rozvoj fonematického sluchu (poznávání jednotlivých hlásek, určování první hlásky slova, tvorba rýmů), rozvoj slovní zásoby, gramatické správnosti řeči, porozumění řeči, rozvoj zrakového vnímání, grafomotoriky, jemné i hrubé motoriky, prostorové a pravo-levé orientace, orientace v čase a ději, rozvoj pozornosti a paměti. Vše bude probíhat v malých skupinách pomocí básniček, písniček, pohádek, pohybových her, práce s obrázky, pracovními listy a dalšími pomůckami a materiály.

Bližší informace: Hana Montagová, e-mail:hana.montagova@svcopava.cz, tel. 607 847 344

Kód 108024
Název Logopedický tábor
Termín konání 26.07.2021 07:30 - 30.07.2021 16:30
Místo konání SVČ, Jaselská 4, Opava
Hlavní vedoucí Hana Montagová
Věková skupina 5-7 let
Cena 900,- Kč
Volná místa Obsazeno