Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Putování po zoologických zahradách - ZOO Olomouc

07.09.2013

Po prázdninové přestávce čekala na zvídavé děti z Opavy a Ratibórze zoologická zahrada v Olomouci, kterou jsme navštívili v sobotu 7. září 2013. Opět jsme měli štěstí na počasí, takže jsme si prohlídku této zoo opravdu užili. Zájemci z řad dětí se také vyřádili v malém lanovém centru, které je přímo v areálu zoo. Část dětí také využila novinku – projížďku „vláčkem“ přes otevřené výběhy kopytníků. To všechno, ale hlavně spousta exotických zvířat, přispělo k tomu, že jsme ze zoo odjížděli plni hezkých vzpomínek a dojmů.