Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

ZOO Chorzów

08.05.2013

Ve středu 8. května 2013 se uskutečnil první výlet z cyklu „Putování po zoologických zahradách“. Dvacet opavských dětí s pěti dospělými společně s dvaceti dětmi a pěti dospělými z polské Ratibórze navštívili zoologickou zahradu Chorzów v polských Katowicích. Nejvíce se dětem líbil výběh slonů, voliéry s papoušky a akvária.
Hodně času jsme strávili také v dinosauří expozici, kde si děti mohly prohlédnout obrovské makety různých druhů dinosaurů.
ZOO Chorzów je velmi rozsáhlý areál, takže kromě prohlídky výběhů a expozic to také je turistický výšlap.
Návštěva ZOO se všem moc líbila, svůj vliv na zdar výletu mělo i hezké počasí. České děti měly možnost porovnat, čím se liší ZOO v Polsku a Česku.
Mnoho účastníků bylo v ZOO Chorzów poprvé.