Novinky

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

08.10.2020 Máme zavřeno :-(

!!! Vážení rodiče, vážení účastníci zájmového vzdělávání. Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje s účinností ode dne 5. října. 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. jsme nuceni po dobu 14 dnů přerušit veškerou činnost SVČ Opava, a to jak činnost jednotlivých kroužků, tak také kurzů, příležitostných akcí, vzdělávacích akcí… Toto omezení spočívá v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pevně věříme, že omezení nebudou dlouhodobá a my vám budeme moci veškeré aktivity plně nahradit. V případě, že by omezení trvala delší dobu, a my nedostali prostor k uskutečnění náhradních lekcí, bude vám na konci školního roku vrácena poměrná část zápisného. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na co nejbrzčí setkání u nás v SVČ Opava.

Putovaní za zajíčkem29. března - 11. dubna 2021
Kylešovice, okolí řeky Moravice

 
Hody, hody, doprovody, já jsem malý zajíček,
utíkal jsem kolem vody, ztratil truhlu s pokladem... 
 
Pozor, pozor! Náš velikonoční zajíček už nevydžel v Minizoo jen tak sedět se založenými tlapkami. Po kolejích nám utekl až do Kylešovic, kde u řeky Moravice ztratil truhlu s pokladem. Vydejte se s námi po jeho stopách a pomozte nám truhlu najít. Určitě to bude stát za to!

Kudy že jsem utíkal? To vám napoví tajná mapa 11 úkolů. Splněním úkolů získáte indicie pro otevření zámků ukrytých v interaktivní mapě (klikněte na jednotlivá čísla v mapě). Po otevření všech zámků získáte kód, který vás dovede k vysněnému pokladu.

Ke hře potřebujete: tužku, chytrý telefon s datovým připojením, hrací kartu a mapu (mapu získáte načtením QR kódu, kartu najdete v sudu u úkolu č. 1 nebo zde na webových stránkách  www.svcoapava.cz/putovanizazajickem). 
V případě, že datové připojení v telefonu nemáte, můžete zámky otevřít doma na wi-fi a pro poklad vyrazit  v jíný den ;-)   

Pravidla hry 
Hrací karta 

! Interaktivní mapa pro řešení úkolů (pro otevření zámků je třeba kliknout na jednotlivá čísla v mapě a použít získané indicie)