Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

DS Štěk - divadlo

Studentský divadelní soubor, který se zaměřuje na komediální repertoár.
Jde většinou o originální verze klasických pohádek. Na každé představení se připravuje formou dramatických, pohybových, hlasových a improvizačních cvičení. Představení prezentuje nejenom na domácí scéně Loutkového divadla v Opavě, ale rovněž na divadelních přehlídkách a festivalech po celé republice.
Za svou existenci získal soubor i jedinci mnoha ocenění a postoupili do několika národních přehlídek, což je takový vrchol v amatérském divadle.
 

 
Vedoucí souboru: Daniel Kollmann