Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

DS Štěkáček - divadlo

Soubor plný nováčků, který se postupně chystá na své první vystoupení. To by mělo být na tradičním předvánočním Štěkabaretu, na kterém se sejdou všechny štěkací soubory.
Nejdříve nás ale čekají začátky na divadle, pohyb po prostoru, divadelní mluva, práce s prostorem ale i s předmětem nebo loutkou. Později vytvoříme své samostatné představení, které budeme prezentovat jak v LD Opava, tak na dalších přehlídkách a festivalech.
 
 
Vedoucí souboru: Daniel Kollmann