Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

DS Štěkátko - divadlo

Dětský divadelní soubor, který nedávno získal mnohá ocenění a postup do širšího výběru za svou nejúspěšnější hru v dějinách Štěkátka, a tou je loutková mozaika TŘIKRÁT ZPÁTKY DO POHÁDKY.
Jde o tři kratičké verze klasických pohádek OTESÁNEK, ČERVENÁ KARKULKA a O VELIKÉ ŘEPĚ. Pro velký úspěch se soubor chystá přidat ještě dvě pohádky.
 

 
Vedoucí souboru: Daniel Kollmann