Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Strašidelný park


5. listopadu 2021
17.00 - 20.00 hodin
Městské sady Opava


Když se v našem parku sešeří, vylézají strašidla, duchové a příšeři...

Instrukce pro odvážlivce:
Na výpravu strašidelným parkem potřebujete hrací kartu a tužku.
Parkem mužete procházet libovolně dle nálady a odvahy. Na 5 stanovištích naleznete osvětlenou ceduli s písmenkem – klíčem k pokladu. Z pěti sesbíraných písmen poskládáte jméno našeho obrducha, strážce pokladu. Pokud obrovo jméno před jeho doupětem správně vyslovíte, truhla s pokladem se vám otevře...

Hrací karty budou k dispozici u 4 vstupů do parku: u koupaliště, fotbalového stadionu a na začátku parku ulice Jaselská (směrem z centra) a ulice U Opavice.

Budeme rádi, když nám opět nasdílíte své zážitky z trasy pod označením @svcopava #strasidelnyparksvcopava.

Hrací karta - Strašidelný park