Novinky

24.05.2021 Od 24. 5. v deseti :-)

V Domečku konečně opět "kroužkujeme"!!! Tento týden ještě dost s omezeními a improvizovaně, od příštího týdne nás ale čeká další uvolnění vládních opatření, takže už to nebude taková bojová hra s počasím a počty jako nyní... Informace k následujícímu průběhu kroužků obdržíte od jednotlivých vedoucích emailem. Kroužky, které vedou naši externí spolupracovníci zůstávají dále bohužel zavřené, těšit se na ně můžete opět od září.

03.01.2021 Opět máme zavřeno

Tak jsme se těšili, že se s příchodem nového roku začneme normálně potkávat v našem Domečku a místo toho je to tady zase :-( Minimálně do 10. 1. máme opět zavřeno. Prosíme, sledujte naše webovky, Facebook a Instagram. Hned jak bude líp... :-)

05.12.2020 7. 12. opět otvíráme

Hurááá, jupííí, hola hej!!! Je to tady, od pondělí 7. 12. pomalu, ale jistě rozjíždíme naši činnost.

Jak se přihlásit

Jak se přihlásit do kroužku

Online prostřednictvím klientského účtu
1. Je třeba provést registraci na https://svcopava.iddm.cz/registrace. Zobrazí se vám formulář, který je potřeba vyplnit. Po vyplnění e-mailové adresy (přihlašujte se vždy pod stejno), hesla a jména vám na uvedenou adresu přijde zpráva s tzv. validačním odkazem, který je třeba potvrdit.
2. Po opětovném přihlášení vyberte aktivitu (kroužek, akce, tábory)
3. Rozklikněte odkaz na daný kroužek (tábor, akci), zvolte „přihlásit“ a dále
a) Přihlašujete-li dítě (účastníka) poprvé na kroužek (akci, tábor) SVČ zvolte „nový účastník“ a doplňte požadované informace (typ přihlášky, školy, odchod, předpis…) a zvolte „pokračovat“. Vyplňte kartu účastníka a opět zvolte „pokračovat“. Na další stránce zadáváte souhlas/nesouhlas související GDPR, který je nezbytnou součásti přihlášky. Poté zvolte „přihlásit“
b) V případě, že jste již vaše dítě (účastníka) dříve přihlašovali na jiný kroužek (akci, tábor), zvolte konkrétní jméno, doplňte potřebné informace (typ školy, odchod, předpis…) a zvolte „pokračovat“. Došlo-li ke změny údajů v kartě účastníka, opravte je a zvolte opět „pokračovat“. Po vyplnění souhlasů/nesouhlasů k GDPR zvolte „přihlásit“.
4. Po odeslání formuláře bude Vaše přihláška zanesena do naší evidence a jejím finálním schválením se bude v nejbližší době zabývat zodpovědný pracovník. Přihlášce bude přidělen jedinečný variabilní symbol, který prosíme využívejte pro jakoukoli komunikaci s námi. Nebude-li žádná překážka v přihlášení, pošleme vám emailem informace ke stažení závazné přihlášky spolu s pokyny k úhradě účastnického poplatku. Pokud nebude možné váš požadavek na přihlášení uspokojit, např. z důvodu přílišného naplnění nebo naopak jeho nízkého obsazení, budeme vás informovat. V takovém případě bude vaše přihláška zamítnuta.
5. Nejpozději při příchodu na první hodinu kroužku (akci, při nástupu na tábor) je třeba odevzdat přihlášku v tištěné podobě, podepsanou rodiči/zákonným zástupcem/plnoletým účastníkem.

Osobně během týdne (zpravidla druhý týden v měsíci září), ve kterém probíhají zápisy na daný školní rok, a to v obou budovách SVČ, tedy v budovách na Jaselské a Husově ul.
 
Do většiny kroužků, které má SVČ Opava ve své nabídce, je možné se přihlásit, pokud není naplněna kapacita, popřípadě to umožňuje zaměření či náplň kroužku, během celého školního roku.