Novinky

01.08.2023 Nabídka kroužků

Opět můžete vybírat z nové nabídky zájmových kroužků a kurzů pro školní rok 2023/2024 (kroužky) a vyplňovat online přihlášky (klientské centrum). Od 11. září 2023 se pak na vás budeme těšit při pravidelné činnosti ;-)

Sledujte nás

TÁBORY

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 36

Laser Aréna

Obsazeno

04.03.2024 Výlet autobusem do Ostravy, dopoledne LASER ARENA, oběd, odpoledne návštěva areálu SKALKA, návrat do Opavy. Cena zahrnuje: pedagogický dozor, pojištění, doprava, hra, oběd. Je dobré si vzít převlečení na hru (tmavé), pití, svačinku a drobné kapesné. Týden před akcí obdržíte bližší informace. Kontakt: lubos.barvik@svcopava.cz

HopJump

Přijímáme náhradníky

05.03.2024 výlet autobusem do Ostravy - trampolínový park, dopoledne areál SKALKA, oběd, odpoledne HOPJUMP, návrat do Opavy. Cena zahrnuje: pedagogický dozor, pojištění, doprava, hra, oběd S sebou: převlečení, pití, svačinku, ponožky na trampolíny nebo 50 Kč na zakoupení a kapesné. Týden před akcí obdržíte bližší informace. Kontakt: lubos.barvik@svcopava.cz

Bowlingový den

Přijímáme náhradníky

06.03.2024 V dopoledních hodinách aktivity v tělocvičně SVČ Opava, od 12.00 do 16.00 oběd, Bowling. Dítě musí mít přezůvky, svačinku, pití, láhev na pití Sraz dětí: 7.00-8.00 hod. v SVČ Jaselská 4 Podrobné informace obdržíte týden před akcí. Kontakt: jiri.sedlacek@svcopava.cz

Ve světě techniky

Poslední místo!

07.03.2024 Táborový den plný her a techniky na Střední škole technické Opava. Tentokrát spolu navštívíme elektrodílnu a oblíbenou nástrojárnu, kde si vyrobíme něco na památku. Cena zahrnuje: lektory, materiál, oběd, pojištění. Sraz: 7.00-8.00 hodin SŠT Opava („Kolofík“), Kolofíkovo nábř. 51, Opava Začátek programu tábora: 8.00 hodin Konec programu: 17.00 hodin Bližší informace obdržíte týden před akcí. Kontakt: Eva Vondálová, eva.vondalova@svcopava.cz, tel. 732 100 158

Výtvarný ateliér

Obsazeno

07.03.2024 Náplní dne budou různé výtvarné techniky, tvoření a výroby, společné projekty a experimentování s barvami. Cena zahrnuje: pedagogický dozor, oběd, materiál, pojištění Týden před akcí održíte podrobnější informace. Kontakt: veronika.karli@svcopava.cz

Na divadelních prknech

08.03.2024 Přijďte si s námi zkusit zahrát divadlo na opravdové scéně LOUTKOVÉHO DIVADLA V Opavě. Čeká vás zábava u divadelních a dramatických cvičení, her a improvizací. Těšíme se, jak si spolu zablbneme. Cena zahrnuje: pedagogický dozor, oběd, pojištění Týden před akcí obdržíte bližší informace.

LETNÍ DETOX

Obsazeno

01.07.2024 Pobyt ve srubu na Melečku uprostřed lesů, u potoka a louky. Táboráky, vaření na ohni, hry, výlety do okolí, koupání v řece, lodičky na Podhradí, šiškové války, stavění bunkrů. Zkrátka pohoda. Detox proto, že budeme bez wifi, elektrických zásuvek apod.

LETEM BAREVNÝM SVĚTEM

07.07.2024 Letní výtvarný tábor pro holky a kluky zaměřený na výtvarné a keramické práce, zajímavé techniky, hlavním zájmem je estetická tvorba. Výtvarné dílny jsou plné překvapení, tvoření masek, kostýmů, rekvizit apod. Nebudou chybět různé hry, soutěže, diskotéky a další program, který zavalí děti zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou plnou barev, kreseb, maleb, batikování a keramiky. Děti, které se zúčastnily našeho tábora vědí, že na každý den jsou připraveny jiné techniky a výroby. Výrobky, které si dětí vyrobí, si také odvezou s sebou domů. Na závěr si děti připraví svou vlastní vernisáž.

FLORBALOVÝ KEMP I. - začátečníci

Obsazeno

08.07.2024 Příměstský Florbalový kemp SVČ Opava - začátečníci, je určen dívkam a chlapcům od 7 do 11 let, kteří se chtějí s florbalem seznámit, získat základní zkušenosti a dovednosti. Kemp bude zaměřen jak na klasické trénování (trénování práce s míčem, střelbu na bránu, přihrávek, hra,...), ale také na fyzickou, kondiční průpravu a na správnost vykonávaných cvičebních úkonů.

FREEDIVING a MERMAIDING I.

Poslední místo!

08.07.2024 Splňte dětem jejich sen, nechte je stát se mořskou pannou. Mermaiding je plavání ve stylu mořské panny. Jedná se o plaveckou disciplínu delfínové vlnění. Nová forma volnočasové sportovní aktivity je nejen hrou, ale má významný přínos pro zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu a správné dýchání. Plavání ve stylu mořských panen je dobrým základem pro nádechové potápění a freediving. Vhodné pro holky i kluky. Program: Sraz v SVČ Jaselská do 7.30 hod. 9.00-11.00 hod. plavecký trénink (Aquapark Kravaře) • Celkové protažení (strečing) • Dechová cvičení • Rozplavání • Výcvik a zdokonalení plaveckých dovedností s pomůckami • Nádechové potápění (základy freedivingu) • Plavání v kostýmu s monoploutví • Podvodní hry a soutěže • Vyplavání Oběd 13.00-16.00 hod. sportovní, výtvarné aktivity v SVČ Děti si užijí nejen spoustu legrace, ale naučí se také něco nového. Informace k plaveckému výcviku: Lukáš Bahenský, lukasbahensky@email.cz, 736231326

HAFÍK I

Přijímáme náhradníky

08.07.2024 Příměstský tábor pro milovníky peksků. Děti se se naučí, jak se o pejska starat a jak ho cvičit a dozví se spoustu dalších informací a zajímavostí o psech. Na táboře budou stále přítomni 1 - 2 pejsci. Cena zahrnuje: pedagogický dozor, oběd, materiál, pojištění. Sraz vždy od 7.00 do 7.55 hod., program začíná v 8.00 hod. Je možné přihlásit se jen na celý týden.

JAK NA SNY

Obsazeno

08.07.2024 Výtvarně-taneční dobrodružství ve světě snů... Už tradiční příměstský tábor pod taktovkou tanečního souboru Puls a výtvarné lektorky Anny Staníčkové. Vše, co spolu objevíme a vytvoříme, ukážeme na konci tábora rodičům a kamarádům na veleslavnostní vernisáži. Chybět samozřejmě nebudou ani hry, soutěže a jiné táborové dovádění.

LETNÍ SPORŤÁK

Obsazeno

08.07.2024 Letní příměstský tábor zaměřený na cyklistiku a další sportovní aktivity. Letos si vyzkoušíme jakou rozcvičku mají opravdoví baskeťáci, protáhneme si tělo při laser tagu ve Slavkově a vyzkoušíme různé jiné sporty. Čeká nás také koupání na různých místech. Za hezkého počasí bychom ve čtvrtek prozkoumali okolí Hlučínské štěrkovny a přenocovali jednu noc v Dolním Benešově. Tábor bude probíhat v Opavě a okolí. Program bude přizpůsoben aktuálnímu počasí a fyzické kondici účastníků. Vzhledem k provázanosti jednotlivých činností není možno objednávat jednotlivé dny.

TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU

08.07.2024 Můžete se těšit kromě her, soutěží a vtipných improvizací na návrat zimní krajiny a kouzlo české nejoblíbenější pohádky Tři oříšky pro Popelku. Také vás čeká plno nedivadelních her a soutěží na naši kouzelné zahradě, kdy na závěr vyhodnotíme vítězné družstvo cenou ZLATÝ OŘÍŠEK. Jestli chcete vědět jak dostaneme na divadelní prkna koně Juráška, zasněženou krajinu, nebo třeba kouzla tří oříšků... neváhejte se přihlásit a prožít s námi krásný pohádkový divadelní týden. Poslední den vás pak čeká představení před publikem složeným z vašich rodičů, známých a kamarádů. Těšíe se na vás.

TOŠOVICE I.

Přijímáme náhradníky

09.07.2024 Pobytový stanový tábor, pro chlapce a dívky, v prostředí Oderských vrchů - HEI PARK Tošovice. Spaní je ve stanech s dřevěnou podsadou, pro dvě děti. Na táboře budeme sportovat a soutěžit v táborových hrách.

LÉTO S KERAMIKOU

Poslední 2 místa

13.07.2024 Letní výtvarný tábor pro holky a kluky zaměřený na výtvarné a keramické práce, zajímavé techniky, hlavním zájmem je estetická tvorba. Výtvarné dílny jsou plné překvapení, tvoření masek, kostýmů, rekvizit apod. Nebudou chybět různé hry, soutěže, diskotéky a další program, který zavalí děti zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou plnou barev, kreseb, maleb, batikování a keramiky. Děti, které se zúčastnily našeho tábora vědí, že na každý den jsou připraveny jiné techniky a výroby. Výrobky, které si dětí vyrobí, si také odvezou s sebou domů. Na závěr si děti připraví svou vlastní vernisáž.

FLORBALOVÝ KEMP II. - starší hráči

15.07.2024 Příměstský Florbalový KEMP II. SVČ Opava - je určen dívkam a chlapcům od 10 let, kteří již florbal hrají, znají základy florbalu a chtějí je dále zdokonalovat. Kemp bude zaměřen jak na klasické trénování (trénování práce s míčem, střelbu na bránu, přihrávek, taktik hry, hru,...), ale také na fyzickou, kondiční průpravu a na správnost vykonávaných cvičebních úkonů.

LÉTO S MAŇÁSKY

15.07.2024 Letní příměstský tábor se zaměřením na loutkové divadlo. Děti se seznámí s principy vodění maňáska, s jeho historií. Sami si maňáska vyrobí a připraví krátké představení. Vedoucí tábora je pan Milan Šťastný (stastny.milan@seznam.cz, 604 310 924)

PRÁZDNINY V MINIZOO I.

Obsazeno

15.07.2024 Letní příměstský tábor zaměřený na chov zvířat. Součástí programu bude návštěva Slezské zoo Chorzów v Polsku (Děti potřebují cestovní doklad). Během týdne strávíme jeden den na farmě v Dívčím Hradu, další pak ukázkami výcviku služebních psů. Zbytek programu bude probíhat v naší minizoo, při hrách, koupání apod. Vzhledem k provázanosti jednotlivých činností není možno objednávat jen určité dny.

SVĚTEM TECHNIKY ZA PĚT DNÍ!

Obsazeno

15.07.2024 Baví tě vyrábět a tvořit? Líbí se ti prostředí dílen a zajímáš se o techniku, počítače a virtuální realitu? Potom je nás tábor právě pro tebe! Spolu s pedagogy Střední školy technické Opava si vyzkoušíme virtální svařování, budeme si hrát v laboratoři virtuální reality a svou šikovnost otestujeme i v dílnách při výrobě vlastních výrobků. Budeme pracovat s kovem, dřevem i papírem. Navštívíme frézovnu, soustružnu, nástrojárnu. Zjistíme, co jsou CNC stroje, nástrahy elektrozvodů rozpleteme v elektroučebně, tvořit zkusíme i na 3D tiskárně. Na páteční den je naplánován výlet a exkurze v Dlouhých stráních. Po celý tábor nebudou samozřejmě chybět ani hry a soutěže, jak se na správný tábor sluší a patří.

TOŠOVICE II.

Přijímáme náhradníky

19.07.2024 Pobytový stanový tábor, pro chlapce a dívky, v prostředí Oderských vrchů- HEI PARK Tošovice. Spaní je ve stanech s dřevěnou podsadou, pro dvě děti. Na táboře budeme sportovat a soutěžit v táborových hrách.

TANEČNÍ TÁBOR LET'S DANCE

21.07.2024 Máte rádi tanec a hudbu? Jste začátečník nebo pokročilý tanečník? Chcete si užít parádní léto a získat skvělé kamarády? Můžete se těšit na house dance, dancehall, hip hop, funky a mnoho dalšího. Bude pro Vás připraven i taneční battle, spousta výukových hodin, tanečních soutěží, zábavy a nových zkušeností... To co se naučíme, to pak na konci tábora ukážeme rodičům. A že to bude parádní taneční sestava, to vím už teď !!!

FOTOTÁBOR

22.07.2024 Určeno pro všechny, které baví fotografovat a mají chuť naučit se něco nového. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Vlastní fotoaparát výhodou (digitální zrcadlovka nebo bezzrcadlovka je ideální), ale máme i fotoaparáty k zapůjčení. Program: Teoretické základy, praktické fotografování ve městě, fotovýlet do okolí Opavy, úpravy pořízených snímků v PC. Cena zahrnuje: pedagogický dozor, oběd, materiál, dopravu, vstupné, pojištění. Sraz vždy od 7.00 do 7.55 hod., program začíná v 8.00 hod. Je možné přihlásit se jen na celý týden.

U KONÍ I. turnus

Obsazeno

22.07.2024 Péče o koně, úklid stájí, jízda na koních, hry a další aktivity. Cena zahrnuje odborný dozor u koní, pedagogický dozor, oběd, 1x svačinu (odpoledne), pitný režim, materiál. Je možné přihlásit se pouze na celý týden !!! webové stránky ranče: www.rancnapomezi.cz Cenu za tábor upřesníme do konce ledna !!!

MAGIE BAREV

Přijímáme náhradníky

29.07.2024 Příměstský výtvarný tábor pro umělecky založené děti. Wingardium Leviosa! Letošní rok se téma tábora ponese v duchu čar a kouzel... Společně se přeneseme do světa Harryho Pottera a tajemného světa magie, kde spolu budeme kouzlit pomocí barev a dalších roztodivných předmětů. Na konci týdne pak uspořádáme slavnostní vernisáž pro rodiče a všechny vaše kouzla si odnesete domů, kde s nimi můžete dál čarovat.

U KONÍ II. turnus

Přijímáme náhradníky

29.07.2024 Péče o koně, úklid stájí, jízda na koních, hry a další aktivity. Cena zahrnuje odborný dozor u koní, pedagogický dozor, oběd, 1x svačinu (odpoledne), pitný režim, materiál. Je možné přihlásit se pouze na celý týden !!! webové stránky ranče: www.rancnapomezi.cz Cenu za tábor upřesníme do konce ledna !!!

VODÁCKÝ TÁBOR

Přijímáme náhradníky

29.07.2024 Příměstský tábor s vodáckým zaměřením. Naučíme se bezpečně ovládat kajaky, kánoe i rafty na klidné i tekoucí vodě a osvojíme si dovednosti správného vodáka. Když nebudeme na vodě nebo ve vodě, budeme hrát hry, soutěžit nebo i střílet ze vzduchovky. Prostě si užijeme léto u vody. Bližší inforamce: Stanislav Beneš, stan.benes@volny.cz

TOŠOVICE III.

30.07.2024 Pobytový stanový tábor, pro chlapce a dívky, v prostředí Oderských vrchů - HEI PARK Tošovice. Spaní je ve stanech s dřevěnou podsadou, pro dvě děti. Na táboře budeme sportovat a soutěžit v táborových hrách.

FREEDIVING a MERMAIDING III.

05.08.2024 Splňte dětem jejich sen, nechte je stát se mořskou pannou. Mermaiding je plavání ve stylu mořské panny. Jedná se o plaveckou disciplínu delfínové vlnění. Nová forma volnočasové sportovní aktivity je nejen hrou, ale má významný přínos pro zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu a správné dýchání. Plavání ve stylu mořských panen je dobrým základem pro nádechové potápění a freediving. Vhodné pro holky i kluky. Program: Sraz v SVČ Jaselská do 7.30 hod. 9.00-11.00 hod. plavecký trénink (Aquapark Kravaře) • Celkové protažení (strečing) • Dechová cvičení • Rozplavání • Výcvik a zdokonalení plaveckých dovedností s pomůckami • Nádechové potápění (základy freedivingu) • Plavání v kostýmu s monoploutví • Podvodní hry a soutěže • Vyplavání Oběd 13.00-16.00 hod. sportovní, výtvarné aktivity v SVČ Děti si užijí nejen spoustu legrace, ale naučí se také něco nového. Informace k plaveckému výcviku: Lukáš Bahenský, lukasbahensky@email.cz, 736231326

MALÝ TURISTA

Obsazeno

05.08.2024 Pojďte s námi o prázdninách vyrazit na výlety do přírody. Příměstský tábor pro děti, které nemají problém ujít alespoň 7 km denně s úsměvem. Čeká nás týden plný pohybu, smíchu, potu a nudit se rozhodně nebudeme. Každý den vyrazíme ven z města, pojedeme vlakem, autobusem, ale také půjdeme každý po svých. A když nám zbyde síla, čekají nás hry, horolezecká stěna, trampolína a jiné... Bližší informace: gabriela.stanzelova@svcopava.cz, tel.: 739 815 246

PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

05.08.2024 Prožijte s námi týden na divadelních prknech loutkového divadla. Kromě různých her, soutěží a veselých improvizací, vytvoříme loutkové představení na téma pohádky O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE. Vyrobíme si jednoduché hravé loutky a krátké vtipné představení pro diváky v podobě vašich rodičů, známých a kamarádů, kteří se na vás poslední den příjdou podívat. A kromě divadla vás čeká souboj dětských týmů v nedivadelních hrách a soutěžích na naší kouzelné zahradě. Ti nejlepší získají originální CENU PERNÍKOVOU. Těšíme se na vás.

PRÁZDNINY V MINIZOO II.

Obsazeno

05.08.2024 Letní příměstský tábor zaměřený na chov zvířat. Součástí programu bude návštěva Slezské zoo Chorzów v Polsku (Děti potřebují cestovní doklad). Během týdne strávíme jeden den na farmě v Dívčím Hradu, další pak ukázkami výcviku služebních psů. Zbytek programu bude probíhat v naší minizoo, při hrách, koupání apod. Vzhledem k provázanosti jednotlivých činností není možno objednávat jen určité dny.

FREEDIVING a MERMAIDING II.

Obsazeno

12.08.2024 Splňte dětem jejich sen, nechte je stát se mořskou pannou. Mermaiding je plavání ve stylu mořské panny. Jedná se o plaveckou disciplínu delfínové vlnění. Nová forma volnočasové sportovní aktivity je nejen hrou, ale má významný přínos pro zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu a správné dýchání. Plavání ve stylu mořských panen je dobrým základem pro nádechové potápění a freediving. Vhodné pro holky i kluky. Program: Sraz v SVČ Jaselská do 7.30 hod. 9.00 - 11.00 hod. plavecký trénink (Aquapark Kravaře) • Celkové protažení (strečing) • Dechová cvičení • Rozplavání • Výcvik a zdokonalení plaveckých dovedností s pomůckami • Nádechové potápění (základy freedivingu) • Plavání v kostýmu s monoploutví • Podvodní hry a soutěže • Vyplavání Oběd 13.00 - 16.00 hod. sportovní, výtvarné aktivity v SVČ Děti si užijí nejen spoustu legrace, ale naučí se také něco nového. Informace k plaveckému výcviku: Lukáš Bahenský, lukasbahensky@email.cz, 736231326

HAFÍK II

Poslední 3 místa

12.08.2024 Příměstský tábor pro milovníky peksků. Děti se se naučí, jak se o pejska starat a jak ho cvičit a dozví se spoustu dalších informací a zajímavostí o psech. Na táboře budou stále přítomni 1 - 2 pejsci. Cena zahrnuje: pedagogický dozor, oběd, materiál, pojištění. Sraz vždy od 7.00 do 7.55 hod., program začíná v 8.00 hod. Je možné přihlásit se jen na celý týden.

REBELOVÉ Z UHELNÉ

16.08.2024 Nemusíte umět tančit, nemusíte umět zpívat, stačí mít jenom chuť a radost ze společné práce.Tak tedy pojeďte s námi vytvořit muzikál v rytmu českých hitů 60.a 70.let na motivy českého filmového muzikálu Rebelové. (Pátá, Stín katedrál, Š Š Š, Já budu chodit pošpičkách a další šlágry té doby) Mimo klasického táborového programu - her, soutěží, diskoték, ohníčků, sportovních turnajů, olympiády, natočíme také videoklip a další letní zábavy, vytvoříme divadelní verzi muzikálu Rebelové a budeme se těšit na diváky, jak na ty místní, tak poslední den také na vás, rodiče, známé, kamarády. Těšíme se na VÁS.

KŘÍŽEM KRÁŽEM - HANÁ

26.08.2024 Pobytový tábor zaměřený na poznávání Hané. Děti navštíví Náměšť na Hané, Litovel,CHKO Litovelské Pomoraví a další místa. Nebudou chybět ani sporty, hry a koupání. Ubytování a zázemí máme zajištěno v Táborové základně DDM Litovel - Cakov.

Filtry

březen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.